R8-60060025-30-S
R8-60060025-30-S
600mm [X] x 600mm [Y] x 25mm with M8 threaded holes spaced 30mm on centers
Out of stock
SKU: 07711811d19b Categories: ,
Description
  • Black Oxide Finish
  • Engraved numbers in the X-axis and letters in the Y-axis.
Additional information
Weight 0.00 oz
Dimensions 23.62 × 23.62 in