RA4-20015019-10-FF
RA4-20015019-10-FF
200mm [X] x 150mm [Y] x 19mm Full Frame with M4 threaded holes spaced 10mm on centers
Out of stock
SKU: 46ac46bb4399 Categories: ,
Description
  • Numbers in the X-Axis
  • Letters in the Y-Axis
  • Four (4) Leveling Feet
  • Steel Inserts to work with RVFL.
  • OPTIONAL: Viewing Window to customer Specifications.
  • Frame: Mounts to outer stage of Vision Machine.
  • REQUIRED:
    • Make, model and size of Vision Machine.
    • Raised glass height
    • Mounted accessories (Example: Tooling Rack)
    • Sign off on prints required to insure fit.
Additional information
Weight 64.00 oz
Dimensions 7.87 × 5.91 in