RA4-30015019-15
RA4-30015019-15
300mm [X] x 150mm [Y] x 19mm Acrylic with M4 threaded holes spaced 15mm on centers
Out of stock
SKU: 74e2223ec897 Categories: ,
Description
  • Engraved Numbers in the X-Axis and Letters in the Y-Axis.
  • Four (4) Leveling Feet
  • Steel Inserts to work with Rayco Vision Fixture Locator (RVFL). Sold Separately.
  • OPTIONAL: Viewing Window to customer Specifications.
Additional information
Dimensions 11.81 × 5.91 in