R6-WTS-32-25-RT
R6-WTS-32-25-RT
Rubber Tipped 32mm Wire Tension Spring with 25mm Post and M6 thread
Additional information
Weight 2.4 oz
Dimensions 1.25 × 1 × 0.5 in